Temat
:
[4 kolejka] WISŁA Kraków - Jagiellonia Białystok, 9 sierpnia, godzina 20:30
Wyświetl pojedynczy post
arbuz
Senior Member
Od: 07.2009
Skąd: Kraków
Offline
#
20
09.08.2013, 12:22
racja, podpisuje sie pod slowami kolegi wyzej lekki optymizm jest. Druzyna gra lepiej widac zangazowanie chec do gry determinacje jasne ze umiejetnosci sa ograniczone ale wyglada nieze poki co
arbuz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do arbuz
Znajdź inne posty napisane przez arbuz