Wyświetl pojedynczy post
cfa
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8749
Stary 09.08.2013, 11:58
huberix napisał(a):Wyświetl post
Fakt, ale nie dziwimy sie Uche,Kosie czy Frankowi bo byli dobrzy i oferty dla nich lukratywne byly.
Wilka juz nie skomentuje.
Napisze jednak ze zawodnicy ktorzy przychodza powinni byc uczeni ze gra w Wisle to Honor, ten klub kazdy kocha itd. Powinni puszczac im filmy WesterSyla
Wiesz może nie aż tak radykalnie, ale fajnie by było sprowadzac zawodników którzy bez względu na cokolwiek zawsze dają z siebie wszystko. Nie musza deklarowac klubu jako realizacji ich życiowych marzeń, mogą go miec za odskocznie, ale muszą dawac z siebie wszystko, czasem więcej niż otrzymują. Nie muszą kochac bezgranicznie, ale musza szanowac klub jego historie i kibiców. Niech przychodzą tacy goście jak Marcelo, dadzą z siebie wszystko i jeszcze przyniosą zysk.
[FONT=Times New Roman]
Czy pamiętasz pierwszy w życiu mecz i po każdej bramce szał?
Kibicow śmiech, wiernych drużynie swej i na plecach pałki ślad.
[/FONT]
naoway.deviantart.com
Odpowiedz cytując