huberix napisał(a):

Fakt, ale nie dziwimy sie Uche,Kosie czy Frankowi bo byli dobrzy i oferty dla nich lukratywne byly.
Wilka juz nie skomentuje.
Napisze jednak ze zawodnicy ktorzy przychodza powinni byc uczeni ze gra w Wisle to Honor, ten klub kazdy kocha itd. Powinni puszczac im filmy WesterSyla
|
Wiesz może nie aż tak radykalnie, ale fajnie by było sprowadzac zawodników którzy bez względu na cokolwiek zawsze dają z siebie wszystko. Nie musza deklarowac klubu jako realizacji ich życiowych marzeń, mogą go miec za odskocznie, ale muszą dawac z siebie wszystko, czasem więcej niż otrzymują. Nie muszą kochac bezgranicznie, ale musza szanowac klub jego historie i kibiców. Niech przychodzą tacy goście jak Marcelo, dadzą z siebie wszystko i jeszcze przyniosą zysk.