Wyświetl pojedynczy post
GrzegorzTS
Member
 
Od: 09.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7097
Stary 09.08.2013, 11:24
Legia tradycyjnie wróci z wyjazdu z dobrym wynikiem a w Warszawie nie da sobie odebrać awansu.
Dla Nas dwa pozytywy
1.Cupiał widząc,że Polskiemu klubowi udało się awansować do LM znowu pomyśli poważnie o Wiśle w lidze mistrzów.
2.Drugi plus Legia nabije sporo punktów do rankingu krajowego a i my w klubowym skorzystamy tak aby w przyszłym sezonie mieć rozstawienie w ewentualnej walce o LE.

Jest jednak jeden minus Legia zarobi sporo kasy ponad 10 milionów euro i jeżeli iti nie przytuli tej kasy to możemy mieć przerypane przez najbliższe 2-3 sezony.
Odpowiedz cytując