huberix napisał(a):

|
skoro jest kibicem Wisly i zdecydowal sie na inwestycje w ten klub to zobowiazuje go do tego by w takim momencie przelac pieniadze
|
Weź kolego lepiej idź na portiernie swojej podstawówki i sprawdź czy już nie ogłosili kiedy rozpoczęcie roku szkolnego...