Wyświetl pojedynczy post
adam_09
Senior Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1255
Stary 09.08.2013, 11:16
huberix napisał(a):Wyświetl post
skoro jest kibicem Wisly i zdecydowal sie na inwestycje w ten klub to zobowiazuje go do tego by w takim momencie przelac pieniadze
Weź kolego lepiej idź na portiernie swojej podstawówki i sprawdź czy już nie ogłosili kiedy rozpoczęcie roku szkolnego...
Odpowiedz cytując