|
Co z Machado i Frycem? Dziwnie długo ciągną się ich transfery. Szczególnie tego drugiego.
A Wilka nie ma co żałować bo zwyczajnie nie miał nic do zaoferowania tej drużynie. Mało tego był jednym z głównych odpowiedzialnych za mizerie ofensywną Wisły. Nie wiem czy mamy kogoś lepszego na jego miejsce ale na pewno są zawodnicy, którzy będą w stanie go przynajmniej zastąpić.
Ostatnio edytowane przez Arked : 09.08.2013 o godz. 10:49.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|