Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65492
Stary 09.08.2013, 10:47
Co z Machado i Frycem? Dziwnie długo ciągną się ich transfery. Szczególnie tego drugiego.

A Wilka nie ma co żałować bo zwyczajnie nie miał nic do zaoferowania tej drużynie. Mało tego był jednym z głównych odpowiedzialnych za mizerie ofensywną Wisły. Nie wiem czy mamy kogoś lepszego na jego miejsce ale na pewno są zawodnicy, którzy będą w stanie go przynajmniej zastąpić.
Ostatnio edytowane przez Arked : 09.08.2013 o godz. 10:49.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując