Wyświetl pojedynczy post
huberix
Senior Member
 
 
Od: 02.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65491
Stary 09.08.2013, 10:34
Deportivo to poziom za wysoko dla niego ale co zarobi to zarobi
Nalepa jest jeszcze mlody wiec poczekajmy. Fakt, ze powinnismy podziekowac i skonczyc temat bo jednak co dal Wisle to dal.
Odpowiedz cytując