Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7093
Stary 09.08.2013, 09:58
Nie spodziewałem się tak ciekawego meczu w wykonaniu Śląska. Chyba najlepszy mecz polskiej drużyny na arenie międzynarodowej od blisko dekady. Co do losowania to niezależnie na kogo trafi musi walczyć od awans. Pamiętacie chyba, że z Zaragossą też byliśmy na straconej pozycji z przegrana 4:1 na wyjeździe sprawiła, że szanse awansu zmalały niemal do 0. Więc może teraz Śląsk powtórzy to z Sevillą
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując