Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23679
Stary 09.08.2013, 09:50
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Cierpisz mocno jak widać, że RP poniżej progu wyborczego . Tak już jest, piana idzie w górę ale potem w postaci szlamu ląduje do ścieku . Niebawem śmietnik historii.
Jak sie tak stanie ,to bonzowie w pałacach biskupich będą mogli odetchnąć i spokojnie przeliczać dopływ nowej gotówki,gdyż ich Sejmowe popychadła z PISu bedą musiały spełnić każdą zachciankę w zamian za wygranę wybory.