Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline
#
23679
09.08.2013, 09:50
Gwiaździsty
napisał(a):
Cierpisz mocno jak widać, że RP poniżej progu wyborczego
. Tak już jest, piana idzie w górę ale potem w postaci szlamu ląduje do ścieku
. Niebawem śmietnik historii.
Jak sie tak stanie ,to bonzowie w pałacach biskupich będą mogli odetchnąć i spokojnie przeliczać dopływ nowej gotówki,gdyż ich Sejmowe popychadła z PISu bedą musiały spełnić każdą zachciankę w zamian za wygranę wybory.
AS82
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez AS82