|
Z optymizmem podchodzę do tego spotkania. Chłopaki coś sobą reprezentują i nie grają tragicznie jak to wielu forumowiczów przewidywało. Skromnie bo skromnie ale liczę na zwycięstwo 1-0. Czym szybciej trafi do siatki Brożek tym więcej będzie z Niego pożytku na Reymonta.
|