Wyświetl pojedynczy post
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 09.08.2013, 09:40
Z optymizmem podchodzę do tego spotkania. Chłopaki coś sobą reprezentują i nie grają tragicznie jak to wielu forumowiczów przewidywało. Skromnie bo skromnie ale liczę na zwycięstwo 1-0. Czym szybciej trafi do siatki Brożek tym więcej będzie z Niego pożytku na Reymonta.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując