|
Standard Liege by pasował Slaskowi bo Bruggia gra lepsza pilke a skoro Slask ich wyeliminował byłby w stanie tym bardziej wyeliminowac Standard. Jeszcze słabszy jest Salzburg chociaz w 1 meczu z Fenerbahce grali całkiem przyzwoicie a najsłabszy wydaje sie dunskie Nordsjaelland. To wybiegana druzyna wiec na pewno mecz wygladałby bardzo ciekawie. Jezeli wylosuja jedna z tych trzech druzyn to awans do fazy grupowej bedzie bardzo realny. O Sevilli nie musze mowic bo kazdy wie, ze lepiej aby na nich nie trafili
|