Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23675
Stary 09.08.2013, 09:00
AYALA napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe czy Szpeniu jako prominentny działacz PO głosował na Gowina w wyborach na przewodniczacego Platformy ?
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Jako prominentny działacz to pewnie zastępuje rosyjskie serwery w tych wyborach Zreszta te "wybory" to fikcja. Zasady głosowania i ich wiarygodność wyśmiały nawet media blisko związane z reżimem Tuska.
A wy otrzymaliście już z centrali PISu "przekazy dnia" co pisać i jak komentować na tym forum ?