Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline
#
23675
09.08.2013, 09:00
AYALA
napisał(a):
Ciekawe czy Szpeniu jako prominentny działacz PO głosował na Gowina w wyborach na przewodniczacego Platformy ?
Gwiaździsty
napisał(a):
Jako prominentny działacz to pewnie zastępuje rosyjskie serwery w tych wyborach
Zreszta te "wybory" to fikcja. Zasady głosowania i ich wiarygodność wyśmiały nawet media blisko związane z reżimem Tuska.
A wy otrzymaliście już z centrali PISu "przekazy dnia" co pisać i jak komentować na tym forum ?
AS82
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez AS82