Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7087
Stary 09.08.2013, 07:48
AYALA napisał(a):Wyświetl post
Mam nadzieje że nie sprzedadzą Soboty , bo w obecnej formie to poza Sewillą z każdym spokojnie mogą wygrać.

Chyba od czasu Wisły Kasperczaka (2002-2005) nie widziałem Polskiej drużyny klubowej w pucharach tak dobrze grajacej płynny atak pozycyjny jak obecny WKS.
co do Soboty to własnie teraz powinni go sprzedać.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując