|
Mam nadzieje że nie sprzedadzą Soboty , bo w obecnej formie to poza Sewillą z każdym spokojnie mogą wygrać.
Chyba od czasu Wisły Kasperczaka (2002-2005) nie widziałem Polskiej drużyny klubowej w pucharach tak dobrze grajacej płynny atak pozycyjny jak obecny WKS.
Ostatnio edytowane przez AYALA : 09.08.2013 o godz. 07:42.
|