RybaTs napisał(a):

Potencjalni rywale Śląska Sevilla FC
(Hiszpania), Royal Standard de Ličge (Belgia),
Eintracht Frankfurt (Niemcy), FC Salzburg
(Austria) i FC Nordsjćlland (Dania).
|
dla zainteresowanych reszta podziału na "grupy":
http://www.uefa.com/uefaeuropaleague...+draw+seedings
Po dwumeczu z Belgami już ciężko pisać, że Śląsk jest bez szans, ale Sevilla, standard i Eintracht to najgorszy wariant z możliwych...
Dla WKSu kibicowsko "siadłyby" Niemcy oraz Austria. Albo wakacje w Hiszpanii

nie wiem jak się zmienila druzyna z Liege, ale Wisła słabym składem osiągnęła dwa remisy (dobrze pamiętam?), a rozpędzony Śląsk mógłby coś ugrać z nimi