Jaroo1 napisał(a):

|
Rozum mi podpowiadał, że Śląsk nie da rady dziś a tu proszę. W sumie Belgów było stać na strzelenie 3 bramek ale znowu zaskoczył Śląsk w ofensywie. Oby tak dalej i przy takiej grze mogą awansować do grupy LE losując nawet dobrego rywala (oczywiście pokroju Brugge a nie jakiegoś Tottenhamu czy Sevilli.
|
1) Śląsk może powalczyć nawet z Sevillą czy Tottenhamem o awans. Zresztą wśród rozstawionych zespołów na które może trafić Śląsk są dużo słabsze zespoły niż Brugge.
2) Śląsk dobrze zagrał i w ofensywie i defensywie i Belgów było stać na strzelenie 3 goli tylko dla tego, że Śląsk miał słabego bramkarza. Owszem czasem Gikiewicz gdzieś wystawi rękę i ktoś w nią trafi ale umiejętności bramkarskie ma mizerne. Już w pierwszym meczy miał dużo szczęścia, że babol nie wpadł. Nie zdziwię się jak w następnej rundzie znowu puści parę baboli i tym razem Śląskowi trochę zabraknie.