|
Mi się wydaje że mówiąc za rok lub za 2 lata, Bednarz nie miał na myśli roku kalendarzowego. Zdecydowanie chodziło o rok piłkarski czyli sezon.
Czyli masz rację. Walkę o mistrzostwo zaczniemy od sezonu 2014/2015. Czyli będziemy po trzech okienkach a cały sezon podporządkujemy przygotowaniom pod walkę o ligę mistrzów...nice!
Za huja mu nie wierzę jednak zgrabnie to sobie wymyślił, muszę przyznać .
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.
Cytat:
|
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
|
Radek Sobolewski
|