Wyświetl pojedynczy post
-ja123-
Senior Member
 
 
Od: 04.2006
Skąd: W-wa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7078
Stary 08.08.2013, 23:41
Jose napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe co na to odpadniecie Kołtoń ,który ciągle mówi, że Piotr Rutkowski to profesjonalista w zarządzaniu klubem jedyny, który ma mądrą wizję, politykę i strategię.
Szkoda, że Kołtoń nie chce odpowiedzieć dlaczego Lech nie zdobywa MP i nie gra w LM skoro wszystko takie profesjonalne i profesjonaliści w zarządzie.
Kołtoń z Borkiem (a za nimi często reszta "dziennikarzy") od dawna są śmieszni w soich opiniach, tylko nie wiem dlaczego nikt tego nie zauważa. 3 lata temu wychwalali polityke transferowa Lecha (słynny komitet transf. itd), gdy zakończyli słabo sezon, zaczęli 2 lata temu wychwalać Wisłę. To, że tylko z taką polityką Valckxa, kupujacego doświadczonych zawodników z dużymi kontraktami można coś osiągnąć. Po klesce w lidze - nagle najlepszą politykę prowadzi Legia, z akademią itp. Po kiepskiej końcówce sezonu Legii do łask wrócił komitet transferowy Lecha, znów najlepszy. Teraz zaczną się zachwycać i stawiać za wzór Śląsk. LOL.
Takie wychwalanie na bieżąco i nie pamietanie tego, co się mówiło kilka miesięcy temu w tym zawodzie powszechne. Ciekaw byłbym Borka lub Kołtonia jako dyr. sportowych w jakims klubie...
Odpowiedz cytując