Wyświetl pojedynczy post
piter116
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7075
Stary 08.08.2013, 22:43
Bóg Trybun (objawion) napisał(a):Wyświetl post
Mistrz

Piękny dzień. Najpierw .......nięcie balonu we Wronkach, który pompowany był od lat. Mają ....y swoją Levadię. No i na deser Śląsk. Świetny dwumecz. Obawiałem się, że rewanż może wyglądać podobnie jak nasz w Nikozji, a tu proszę- miła niespodzianka. Brawo, brawo, brawo ! Oby teraz poszczęściło się w losowaniu. Do kompletu zabrakło tylko odpadnięcia Legii. Z taką grą nie mają szans z żadnym z potencjalnych rywali, ale nie jest przecież powiedziane, że za 2 i 3 tygodnie nie zagrają dwumeczu życia. Jeżeli trafią na Celtic lub Dinamo z rewanżem u siebie, myślę, że są w stanie powalczyć. Dlatego życzę im kogoś z trójki Basel, Pilzno, Steaua i koniecznie pierwszy mecz u siebie.

gigant napisał(a):Wyświetl post
Lubią się buraki pokazać i akurat dostają w pi.zdę. Tirówka "ona tu jest i tańczy dla mnie" tez ich zbłaźniła.

Jak ja to lubię.
+ andrzejkowy w....... od Śląska 0-3
Ostatnio edytowane przez piter116 : 09.08.2013 o godz. 00:01.
Odpowiedz cytując