|
Pokazał Slask Lechowi jak sie gra i awansujemy do 4 rundy i to jeszcze na dodatek z mocniejszym przeciwnikiem. Piekny dwumecz gdyby tak Slask gral cały czas a nie spinal sie na lepszych przeciwnikow tylko - ale z tego slynie akurat kazdy polski zespoł. Jutro tylko liczyc na szczesliwe losowanie i jazda
|