Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7073
Stary 08.08.2013, 21:55
Rozum mi podpowiadał, że Śląsk nie da rady dziś a tu proszę. W sumie Belgów było stać na strzelenie 3 bramek ale znowu zaskoczył Śląsk w ofensywie. Oby tak dalej i przy takiej grze mogą awansować do grupy LE losując nawet dobrego rywala (oczywiście pokroju Brugge a nie jakiegoś Tottenhamu czy Sevilli.

A Amica, no cóż. Trochę mi jebańce stracha na pędzili hehe. Ale tak to bywa w życiu, że każdy musi mieć swoją Levadię Śmiały się śmiały to teraz mają grę w Europie profesjonaliści w każdym calu. Sprzedali się za lodówkę i za karę dostają w makówkę hehe.

PS Nie chcę tutaj rozpętywać kolejnych gadek o współczynnikach i mitycznych punktach dla polski w rankingach ale sami widzieliście na przykładzie. Rozstawiona Amica daje ciała (punkty nie pomogły), Nierozstawiony Sląsk w formie rozwala Bruggie (punkty nie były potrzebne. Także ani wczoraj, ani dziś ani jutro punkty nic nie dadzą jeśli drużyna nie będzie prowadzona dobrze i nie będzie w formie. Te punkty to tylko wypadkowa wyników i nie ma co za nie trzymać kciuków bo zebranie ich ponad miarę nic nie da (będzie wypaczało poziom polskiej piłki), potrzebna jest kasa, profesjonalizm i forma a punkty same się będą zbierały.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując