|
Wielkie brawa dla Śląska, dla piłkarzy, dla Stacha, zagrali najlepszy dwumecz w europejskich pucharach odkąd pamiętam. Wreszcie jesteśmy lepsi od Belgów. Jutro losowanie, oby było łaskawe dla wrocławian, z taką grą jak dziś to aż żal, żeby ich zabrakło w grupie.
|