Wyświetl pojedynczy post
Alex_Morgan
Junior Member
 
 
Od: 07.2012
Skąd: California

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7072
Stary 08.08.2013, 21:53
Wielkie brawa dla Śląska, dla piłkarzy, dla Stacha, zagrali najlepszy dwumecz w europejskich pucharach odkąd pamiętam. Wreszcie jesteśmy lepsi od Belgów. Jutro losowanie, oby było łaskawe dla wrocławian, z taką grą jak dziś to aż żal, żeby ich zabrakło w grupie.
Odpowiedz cytując