Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7070
Stary 08.08.2013, 21:45
W przyrodzie nic nie ginie - brawo Śląsk !!!

Mam nadzieję, że tą świetną grą zasłużyli na trochę szczęscia w losowaniu i nie trafią na Tottenham, Seville czy Udinese ale kogoś może nawet teoretycznie lżejszego niż Brugge - może Rapid Wiedeń ?
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując