Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2326
Stary 08.08.2013, 20:43
arti napisał(a):Wyświetl post
Matematycznie i logicznie to kwiecien 2012 plus 2 lata tj. Kwiecień 2014. o ile ktoś jeszcze poważnie traktuje Bednarza i jego slowa.
Cały sezon 2013/2014 walczymy o wyczyszczenie finansów, spokojne utrzymanie i nagle na ostatnie 10 meczy (od kwietnia 2014) walczymy o mistrzostwo? Mówiąc to pod koniec sezonu 2011/2012 nie brał go pod uwagę. Dla mnie to logiczne, operował pełnymi dwoma sezonami, a nie że teraz gramy o utrzymanie, następnie na wiosnę 2014 od lutego do marca gramy o utrzymanie i na ostatnich 10? meczy odmieniamy drużynę i walczymy o MP

Najpierw wyczyśćmy finanse (drogie kontrakty kilku piłkarzy którzy już niewiele dają), uporządkujmy kwestie stadionu, bazy szkoleniowej i wtedy od sezonu 2014/2015 będziemy walczyć o coś więcej niż środek tabeli. I nie ma znaczenia co Bednarz powiedział, fakty są jakie są, balast długów ciągle nad nami wisi.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując