irman napisał(a):

Poznański chamie klęknij przed litewskim panem.
Hahahahaha.
To jest poziom naszego Karabachu albo Levadii.
|
Lubią się buraki pokazać i akurat dostają w pi.zdę. Tirówka "ona tu jest i tańczy dla mnie" tez ich zbłaźniła.
Jak ja to lubię.