|
Pyry kiedy mialy indywidualnosci w zespole, to i wyniki w Europie byly. Peszko, Rudniev, Murawski, Lewandowski, Stilic czy nawet Injac oraz Maniek Arboleda w formie, to wszystko pilkarze, ktorzy potrafili zrobic roznice. A kogo obecnie na tym poziomie maja w druzynie ? Moze Henriqez to najlepszy obronca w lidze, tyle ze jest swiezo po kontuzji. Reszta ? W polowie to jest poziom Podbeskidzia. To jest zespol, ktory w poprzednim sezonie przerabal na wlasnym stadionie wiecej niz ustawa przewiduje i kim zostal wzmocniony ? Pawlowskim ? Ile razy Pawlowski dostal szanse w reprezentacji, tyle razy udawadnial, ze ekstraklasowego poziomu nie przeskoczy. Wegier gra jeden dobry mecz na 10. Slusarski cala kariere kopal sie po czole i jeden sezon konia tego nie zmieni. Teodorczyk to z kolei pilkarz niesamowicie przereklamowany na podstawie kilku (5, 6 ?) goli w Polonii. Jak w ogole z Tralka czy Drewniakiem mozna myslec o pucharach to jest dla mnie zagadka.
Rumak Rumakiem, ale przede wszystkim trzeba miec pilkarzy jesli sie o czyms marzy.
|