Ogryzek napisał(a):

|
Chyba nie - za 2 lata znaczy za dwa sezony czyli od sezonu 2014/2015. Jest to spójne, choć bolesne. Ten sezon męczymy, wprowadzamy młodych? A w następnym walczymy o MP. Zobaczymy co z tego wyjdzie,
|
Matematycznie i logicznie to kwiecien 2012 plus 2 lata tj. Kwiecień 2014. o ile ktoś jeszcze poważnie traktuje Bednarza i jego slowa.