Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2325
Stary 08.08.2013, 19:52
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Chyba nie - za 2 lata znaczy za dwa sezony czyli od sezonu 2014/2015. Jest to spójne, choć bolesne. Ten sezon męczymy, wprowadzamy młodych? A w następnym walczymy o MP. Zobaczymy co z tego wyjdzie,
Matematycznie i logicznie to kwiecien 2012 plus 2 lata tj. Kwiecień 2014. o ile ktoś jeszcze poważnie traktuje Bednarza i jego slowa.
Odpowiedz cytując