Dno, dno kolejorz !!! najwyższy ranking, najłatwiejszy rywal ... Masakra. Awans Żalgirisu jak najbardziej zasłużony ale najlepsze jest to, że oni nie zagrali nic wielkiego (dla mnie to poziom I ligi), po prostu Lech zaprezentował taką chujnię, że nie ma co komentować.
rw88 napisał(a):

|
Nie jestem zwolennikiem zwalniania trenera, ale już przed meczem miałem pisać, że Rumak nadaje się do zwolnienia. Za BEZNADZIEJNE zestawienie składu, wystawienie Arboledy, Drewniaka, Kotorowskiego, Ubiparipa w ataku, Możdżenia...Już poprzednie mecze pokazały, że są totalnie bez formy, Rumak uparty jak osioł i za to powinien zapłacić. Ale to ich problem.
|
Nie wiem na co liczył Rumak grając Drewniakiem i Trałką w środku. Byłoby głupotą ze strony działaczy Lecha mieć Skorżę dostępnego na rynku, a dalej jechać na Rumaku.