Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7052
Stary 08.08.2013, 19:44
Dno, dno kolejorz !!! najwyższy ranking, najłatwiejszy rywal ... Masakra. Awans Żalgirisu jak najbardziej zasłużony ale najlepsze jest to, że oni nie zagrali nic wielkiego (dla mnie to poziom I ligi), po prostu Lech zaprezentował taką chujnię, że nie ma co komentować.

rw88 napisał(a):Wyświetl post
Nie jestem zwolennikiem zwalniania trenera, ale już przed meczem miałem pisać, że Rumak nadaje się do zwolnienia. Za BEZNADZIEJNE zestawienie składu, wystawienie Arboledy, Drewniaka, Kotorowskiego, Ubiparipa w ataku, Możdżenia...Już poprzednie mecze pokazały, że są totalnie bez formy, Rumak uparty jak osioł i za to powinien zapłacić. Ale to ich problem.
Nie wiem na co liczył Rumak grając Drewniakiem i Trałką w środku. Byłoby głupotą ze strony działaczy Lecha mieć Skorżę dostępnego na rynku, a dalej jechać na Rumaku.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując