Wyświetl pojedynczy post
Bik
Senior Member
 
 
Od: 12.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7051
Stary 08.08.2013, 19:44
Ciastek1 napisał(a):Wyświetl post
Super wynik w Poznaniu, brawa dla Żmudzinów . Jeszcze tylko awans WKSu i dzień można uznać za udany .Szkoda , że wczoraj Norwegowie zagrali zbyt bojaźliwie ale i tak w IV rundzie Legiunie czeka solidny wpie....
To nie Norwegowie grali bojaźliwie tylko w pierwszym meczu sędziowie ich załatwili. Gol ze spalonego, czerwień
Odpowiedz cytując