Ciastek1 napisał(a):

|
Super wynik w Poznaniu, brawa dla Żmudzinów . Jeszcze tylko awans WKSu i dzień można uznać za udany .Szkoda , że wczoraj Norwegowie zagrali zbyt bojaźliwie ale i tak w IV rundzie Legiunie czeka solidny wpie....
|
To nie Norwegowie grali bojaźliwie tylko w pierwszym meczu sędziowie ich załatwili. Gol ze spalonego, czerwień