Dariook napisał(a):

|
Chyba jesteś w błędzie, Moim zdaniem mowa była o sezonie 2013/2014 . Czyli obecnie powinniśmy włączyć się do walki o mistrzostwo
|
Chyba nie - za 2 lata znaczy za dwa sezony czyli od sezonu 2014/2015. Jest to spójne, choć bolesne. Ten sezon męczymy, wprowadzamy młodych? A w następnym walczymy o MP. Zobaczymy co z tego wyjdzie,