hunter napisał(a):

|
Te wypowiedzi sprzed roku i ta ostatnia są spójne. W obu Bednarz uważa, że Wisła od sezonu 2014/2015 znów będzie liczyć się w walce o MP.
|
Chyba jesteś w błędzie, Moim zdaniem mowa była o sezonie 2013/2014 . Czyli obecnie powinniśmy włączyć się do walki o mistrzostwo