arti napisał(a):

A, to przepraszam. Czyli to już ten sezon czy dopiero kolejny? Bo 2 lata od wiosny 2012 tj. wiosna 2014...
(Zacytowałem za Dariook)
|
Te wypowiedzi sprzed roku i ta ostatnia są spójne. W obu Bednarz uważa, że Wisła od sezonu 2014/2015 znów będzie liczyć się w walce o MP.