Wyświetl pojedynczy post
hunter
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2322
Stary 08.08.2013, 19:12
arti napisał(a):Wyświetl post
A, to przepraszam. Czyli to już ten sezon czy dopiero kolejny? Bo 2 lata od wiosny 2012 tj. wiosna 2014...
(Zacytowałem za Dariook)
Te wypowiedzi sprzed roku i ta ostatnia są spójne. W obu Bednarz uważa, że Wisła od sezonu 2014/2015 znów będzie liczyć się w walce o MP.
Odpowiedz cytując