Wyświetl pojedynczy post
Ciastek1
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7049
Stary 08.08.2013, 18:58
Super wynik w Poznaniu, brawa dla Żmudzinów . Jeszcze tylko awans WKSu i dzień można uznać za udany .Szkoda , że wczoraj Norwegowie zagrali zbyt bojaźliwie ale i tak w IV rundzie Legiunie czeka solidny wpie....
Ostatnio edytowane przez Ciastek1 : 08.08.2013 o godz. 19:03.
Odpowiedz cytując