|
Super wynik w Poznaniu, brawa dla Żmudzinów . Jeszcze tylko awans WKSu i dzień można uznać za udany .Szkoda , że wczoraj Norwegowie zagrali zbyt bojaźliwie ale i tak w IV rundzie Legiunie czeka solidny wpie....
Ostatnio edytowane przez Ciastek1 : 08.08.2013 o godz. 19:03.
|