Wyświetl pojedynczy post
rw88
Senior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7042
Stary 08.08.2013, 18:39
Nie jestem zwolennikiem zwalniania trenera, ale już przed meczem miałem pisać, że Rumak nadaje się do zwolnienia. Za BEZNADZIEJNE zestawienie składu, wystawienie Arboledy, Drewniaka, Kotorowskiego, Ubiparipa w ataku, Możdżenia...Już poprzednie mecze pokazały, że są totalnie bez formy, Rumak uparty jak osioł i za to powinien zapłacić. Ale to ich problem.
Odpowiedz cytując