Cytat:
. Chcemy sprowadzać tylko zawodników perspektywicznych. Takich, których będzie można w przyszłości sprzedać z zyskiem. Chcemy też, aby w zespole było więcej Polaków. Zależy nam, by pokazać nową twarz Wisły - zaczął delikatnie Bednarz, ale chwilę później mówił już bardziej zdecydowanie.
- Serce mi mówi, nie mów tego. Rozsądek każe powiedzieć, że to koniec Wisły w tym kształcie. Cudów nie ma. Teraz jest to sezon rozczarowań, natomiast kibic będzie się musiał przygotować na to, że Wisła też w przyszłym roku nie będzie walczyć o czołowe lokaty. Powiedzmy, że najbliższy sezon będzie rokiem na dotarcie się nowej drużyny. Nie wyobrażam sobie natomiast sytuacji, by za dwa lata Wisła miała znów nie walczyć o mistrzostwo - mówi]
Przecież za rok miały być kłopoty bogactwa!!
Co to ma znaczyć łysy warszawsko-ślunski c.... ?!
Jaką ciemnotę będziesz próbował wciskał za tydzień