d napisał(a):

|
O jakich pucharach my w ogóle mówimy? W tej chwili jest nam daleko nawet do czasów Levadii.
|
A nawet jeśli do nich wejdziemy, to przy tej kadrze zaszalejemy w nich jak Piast lub Ruch, niezależnie od tego, czy trenerem będzie Guardiola, czy pani sprzątaczka.