Wyświetl pojedynczy post
FLPman
Junior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 08.08.2013, 16:16
soQlABG napisał(a):Wyświetl post
Na meczu z Jaga każdy kto się pokusi i wrzuci do puchy min. 5 zł otrzyma taką oto pocztówkę z oryginalnym autografem SOBOLA. Wymiary 15x20, zbiórka na oprawy odbywać się będzie na całym stadionie.
Nie omijamy puszek!

Wybaczcie offtop - czy byłaby możliwość wpłaty na konto (wraz z pokryciem kosztów przesyłki) i otrzymania tej pocztówki pocztą?
Odpowiedz cytując