soQlABG napisał(a):

Na meczu z Jaga każdy kto się pokusi i wrzuci do puchy min. 5 zł otrzyma taką oto pocztówkę z oryginalnym autografem SOBOLA. Wymiary 15x20, zbiórka na oprawy odbywać się będzie na całym stadionie.
Nie omijamy puszek!
|
Wybaczcie offtop - czy byłaby możliwość wpłaty na konto (wraz z pokryciem kosztów przesyłki) i otrzymania tej pocztówki pocztą?