Wyświetl pojedynczy post
c.
Senior Member
 
Od: 10.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2318
Stary 08.08.2013, 14:08
filemon napisał(a):Wyświetl post
Impel (ochrona) rozważa zakończenie współpracy z Wisłą ze względu właśnie na finanse, opóźnienie w płatnościach itd.
A po .... oni potrzebni?
Stoją zakały i dłubią w nosach, a pobierają niemałe pieniądze. To juz nie lata 80 i 90, na stadionach nic się nie dzieje.


dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
wis.la/vwkm3

Bednarz ma chyba mocna pozycje u Cuapial bo jak dla mnie to powinien wczoraj zostac wy.......ony w trybie natychmiastowym.
Zgadnj, w jakim celu weszlo zamieszcza takie artykuły.. zeby sprowokowac kogo trzeba,a co za tym idzie niszczyc Wisle od srodka.
Smuda zly, Bednarz zly, wszyscy zli, wszystkich zwolnic i rozjebac Wisle.
Ostatnio edytowane przez c. : 08.08.2013 o godz. 14:12.
Odpowiedz cytując