filemon napisał(a):

|
Impel (ochrona) rozważa zakończenie współpracy z Wisłą ze względu właśnie na finanse, opóźnienie w płatnościach itd.
|
A po .... oni potrzebni?
Stoją zakały i dłubią w nosach, a pobierają niemałe pieniądze. To juz nie lata 80 i 90, na stadionach nic się nie dzieje.
dynek.pl napisał(a):

wis.la/vwkm3
Bednarz ma chyba mocna pozycje u Cuapial bo jak dla mnie to powinien wczoraj zostac wy.......ony w trybie natychmiastowym.
|
Zgadnj, w jakim celu weszlo zamieszcza takie artykuły.. zeby sprowokowac kogo trzeba,a co za tym idzie niszczyc Wisle od srodka.
Smuda zly, Bednarz zly, wszyscy zli, wszystkich zwolnic i rozjebac Wisle.