|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ
Offline
|
#2317

08.08.2013, 13:58
|
Cytat:
. Chcemy sprowadzać tylko zawodników perspektywicznych. Takich, których będzie można w przyszłości sprzedać z zyskiem. Chcemy też, aby w zespole było więcej Polaków. Zależy nam, by pokazać nową twarz Wisły - zaczął delikatnie Bednarz, ale chwilę później mówił już bardziej zdecydowanie.
- Serce mi mówi, nie mów tego. Rozsądek każe powiedzieć, że to koniec Wisły w tym kształcie. Cudów nie ma. Teraz jest to sezon rozczarowań, natomiast kibic będzie się musiał przygotować na to, że Wisła też w przyszłym roku nie będzie walczyć o czołowe lokaty. Powiedzmy, że najbliższy sezon będzie rokiem na dotarcie się nowej drużyny. Nie wyobrażam sobie natomiast sytuacji, by za dwa lata Wisła miała znów nie walczyć o mistrzostwo - mówi]
|
No to jedziemy Jacku.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 08.08.2013 o godz. 14:01.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.
Cytat:
|
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
|
Radek Sobolewski
|
|