Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8742
Stary 08.08.2013, 13:18
darks bardzo mądrze to napisałeś.
Ciekawe co Bednarz odpowie jakiemuś dziennikarzowi gdy ten zapyta go o zdanie, w sprawie odejście Wilka. Bądź co bądź z winy klubu.
Odpowiedz cytując