Wyświetl pojedynczy post
-Goral-
Senior Member
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1428
Stary 08.08.2013, 13:10
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Taaak... Parma, Inter.
W czasie gdy Wisła zbierała najlepszych polskich piłkarzy, a włoskie drużyny w Krakowie musiały grac na czyms gorszym od klepiska.
Mecz w Krakowie nie był żadnym wielkim widowiskiem, głównie ze względu na fatalny stan murawy, który jak zgodnie podkreślali piłkarze Gialloblu, utrudniał im rozgrywanie jakichkolwiek składnych akcji.
Nie przeceniałbym tych sukcesów.
Nie przeceniam tych sukcesów, zwłaszcza, że te akurat dwa sukcesami ostatecznie nie były
Tylko jestem przeciwny pisaniu, że Smuda może coś ugrać w Polsce a w Europie od razu odpadnie.

W ogóle bez sensu takie dzielenie, że ten trener to dobry tylko w lidze, a na Europejskie puchary to już się nie nadaje. Na przykład narzekanie na Skorże(jak odpadł z Levadią) po co nam te mistrzostwa jak i tak odpadamy w pucharach, Skorża jest za słaby na puchary, a potem w Legii było zupełnie odwrotnie, więc bez sensu takie szufladkowanie.
Odpowiedz cytując