FraMat napisał(a):

Taaak... Parma, Inter.
W czasie gdy Wisła zbierała najlepszych polskich piłkarzy, a włoskie drużyny w Krakowie musiały grac na czyms gorszym od klepiska.
Mecz w Krakowie nie był żadnym wielkim widowiskiem, głównie ze względu na fatalny stan murawy, który jak zgodnie podkreślali piłkarze Gialloblu, utrudniał im rozgrywanie jakichkolwiek składnych akcji.
Nie przeceniałbym tych sukcesów.
|
Nie przeceniam tych sukcesów, zwłaszcza, że te akurat dwa sukcesami ostatecznie nie były

Tylko jestem przeciwny pisaniu, że Smuda może coś ugrać w Polsce a w Europie od razu odpadnie.
W ogóle bez sensu takie dzielenie, że ten trener to dobry tylko w lidze, a na Europejskie puchary to już się nie nadaje. Na przykład narzekanie na Skorże(jak odpadł z Levadią) po co nam te mistrzostwa jak i tak odpadamy w pucharach, Skorża jest za słaby na puchary, a potem w Legii było zupełnie odwrotnie, więc bez sensu takie szufladkowanie.