|
Pogonić tego rudego jednosezonowca, miernotę piłkarską co ma więcej szczęścia niż rozumu. Polonia grała nie dzięki niemu a dzieki Królowi. Każdy piłkarz dawał od siebie 110% tylko po to by się pokazać i w pierwszej lepszej okazji s.......ić z tej amatorki.
Ryży nawet do 8 kolejki nie dotrzyma. Wierzę że przyczynimy się do jego kopa w dupę.
Wisła - Jaga 2-0
Brozek
Brozek
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.
Cytat:
|
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
|
Radek Sobolewski
|