FraMat napisał(a):

Taaak... Parma, Inter.
W czasie gdy Wisła zbierała najlepszych polskich piłkarzy, a włoskie drużyny w Krakowie musiały grac na czyms gorszym od klepiska. [....] Nie przeceniałbym tych sukcesów.
|
Sorki Framat ale pisanie, że jakiś wynik nie był sukcesem bo boisko było krzywe .... pachnie mi naciąganiem faktów ...