No i wypadałoby w każdej kolejce być wyżej niż Cracovia

To taki całkiem realny cel na ten sezon. Trzeba się czymś motywować. Liczę na choćby nawet skromne zwycięstwo. Z Jagiellonią będzie ciężko, bo to niestety drużyna lepsza piłkarsko od nas, ale wierzę w pozytywny rezultat.