Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 08.08.2013, 11:52
No i wypadałoby w każdej kolejce być wyżej niż Cracovia To taki całkiem realny cel na ten sezon. Trzeba się czymś motywować. Liczę na choćby nawet skromne zwycięstwo. Z Jagiellonią będzie ciężko, bo to niestety drużyna lepsza piłkarsko od nas, ale wierzę w pozytywny rezultat.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując