Gwiaździsty napisał(a):

|
Dlatego Panowie, ciszej nad tym Wilkiem. Niech już idzie w p...u i nie zawracajmy sobie nim głowy. Jedynie co to trzeba, to wyciągnąć wnioski nad jakością osób, które bronią interesu naszego klubu. Żeby takich sytuacji w przyszłości już nie było. Amatorom trzeba podziekować, czy to na boisku czy we władzach klubu.
|
I tym stwierdzeniem zakończyłbym temat Wilka.
Był. Odszedł. Koniec.