Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8740
Stary 08.08.2013, 11:25
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Dlatego Panowie, ciszej nad tym Wilkiem. Niech już idzie w p...u i nie zawracajmy sobie nim głowy. Jedynie co to trzeba, to wyciągnąć wnioski nad jakością osób, które bronią interesu naszego klubu. Żeby takich sytuacji w przyszłości już nie było. Amatorom trzeba podziekować, czy to na boisku czy we władzach klubu.
I tym stwierdzeniem zakończyłbym temat Wilka.
Był. Odszedł. Koniec.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując