Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 08.08.2013, 11:19
Każda wygrana dająca 3 pkt. Strzał może być szpicem w okno, tyłkiem w zamieszaniu podbramkowym, samobóju czy wrzuceniu sobie piłki do brami przez bramkarza (a' la Cabaj). Nam potrzebne sa punkty jak woda dla wędrujacego przez pustynię. Od początku trzeba dobrze cisnąć aby dostać się do grupy 1-8.
Odpowiedz cytując