Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8739
Stary 08.08.2013, 11:08
Dlatego Panowie, ciszej nad tym Wilkiem. Niech już idzie w p...u i nie zawracajmy sobie nim głowy. Jedynie co to trzeba, to wyciągnąć wnioski nad jakością osób, które bronią interesu naszego klubu. Żeby takich sytuacji w przyszłości już nie było. Amatorom trzeba podziekować, czy to na boisku czy we władzach klubu.
Odpowiedz cytując