emj10 napisał(a):

|
sanderuss nie jestem wyrocznią i nie znam się w 100% na metodologii jaką stosuje GUS, ale z tego co wiem od ponad dwóch lat szarą strefę wlicza się do PKB.
|
>>Probka mozliwosci GUS<<
Ciekawa definicja sektorow instytucjonalnych. No ale mniejsza z tym bo jak porownoje wyniki gusowskie z innymi dostepnymi na rynku (PwC) to troche to sie nie zgadza. Czyzby Gus tez uprawial kreatywna ksiegowosc sztucznie zawyzajac PKB?
P.S.: Szara strefa jest wliczana od 2011 z wylaczeniem tzw czarnego rynku.