|
No proszę Cię już takich rzeczy mi nie wciskaj w usta. Nie marudzę jak w tym kraju jest źle tylko zauważam że jak część osób potrafi pracować za mniej aby wszyscy mieli pracę to to jest jakaś solidarność (bo widza że zakład pada). A tej solidarności i odpowiedzialności u czarusia nie widać. I oczywiście chciałbym abyśmy ja i Ty zarabiali połowę z tego co on tylko że tak nie ma.
Oczywiście że umowy trzeba respektować i dlatego mówię: pierwszy w łysy łeb powinien dostać Brednarz bo to jego wina że taka sytuacja zaistniała i sądzę że musiał o tym wiedzieć skoro Smuda odsuwał go od składu.
Dumny po zwycięstwie
Wierny po przegranej
Zbanowany za napisanie "matoł", "jeba*y złamas", "3 kretynów" o ludziach dla których flaga Polski do góry kołami to coś normalnego na twarzy
|