Wyświetl pojedynczy post
c.
Senior Member
 
Od: 10.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8735
Stary 08.08.2013, 10:27
Ale czy ktos robi problem z tego powodu ze odchodzi? nie..

tu chodzi o to w jaki sposob to zrobil, czyli pomowil klub, oskarzyl go, klub ktory wyciagnal pomocna dlon do niego.
i jeszcze bezczelnie klamal tydzien temu ze nic takiego nie wysylal i ze to jakies brednie..

klub nie ma pieniedzy bo druzyna z Wilkiem na czele slabo grala, i jako kapitan powinien to zrozumiec. a nie zarabia jak typowy biznesmen, tylko znacznie wiecej i nie zbiednieje jak z poslizgiem dostanie kase. cala druzyna z Wilkiem na czele grala padake, ale pierwszy jest do wyciagania macek po pieniadze.. jakies morale, zasady, honor.. zero.

duzo sie mowi o Polakach... a spojrzmy na takiego Pareike czy Ilieva - czy oskarzali klub? wysylali pisma? nie.. rozumieli sytuacje klubu, odeszli w przyjaznej atmosferze, a przez kibicow zostana zapamietani jako O.K goscie.. a na kase poczekaja kilka miechow jesli bedzie trzeba

a za Wilkiem bedzie sie ciagnal smrod do konca.. chocby mial tu jakichs zwolennikow.. to i tak to nic nie zmieni.
Kibic musi bronic klubu, a nie Wilka. Wilk idzie w .... i ma w dupie mnie, ciebie i was wszystkich i to w jakiej sytuacji jest klub.


PS: Wrzucac do puch - w zamian pocztowka z art. Sobola http://skwk.pl/skwk/2-wydarzenia/438...em-sobola.html
Ostatnio edytowane przez c. : 08.08.2013 o godz. 10:32.
Odpowiedz cytując